خريد لنت ترمز

ويژگي هاي لنت ترمز جلو نيسان و سوزوكي آيسر

لنت ترمز جلو نيسان و سوزوكي آيسراز جمله لنت هاي ترمز جديد و پيشرفته شركت آيسر مي‌باشد.تكنولوژي ترمزهاي ديسكي در سال 1902 در كشور انگلستان طراحي شد. و بعد از بحث و بررسي فراوان مهندسان قطعات خودرو سيستم ترمز ديسكي را ابداع كردند. و كارخانجات توليد لنت شروع به توليد لنت ترمز هاي ديسكي كردند بطوريكه امروزه اكثر خودرو هاي روز دنيا مجهز به ترمز هاي ديسكي مي‌باشند. لنت هاي ترمز ديسكي در سرعت هاي بالا داراي ثبات و مقاومت بيشتري نسبت به لنت ترمز هاي كفشكي مي‌باشند و ديسك ترمز كه در تماس با لنت است كم تر تحت تنش هاي ناشي از ساييدگي قرار مي‌گيرد. در خودروهاي مجهز به ترمز ديسكي با فشردن پدال ترمز كاليپر شروع به پر شدن توسط روغن ترمز مي‌شود كه درنتيجه پيستون فلزي داخل كاليپر باعث ايجاد فشار به هر لنت ترمز مي ‌گردد و باعث مي‌شود لنت ها با ديسك ترمز درگير شوند و خودرو متوقف گردد. لنت ترمز جلو نيسان و سوزوكي آيسر بدون استفاده از ماده سمي آزبست مي‌باشد كه در كنترل آلودگي هاي زيست محيطي بسيار موثر مي‌باشد.

خودروي مناسب:

لنت ترمز جلو نيسان و سوزوكي آيسر را مي‌توان در خودروهاي نيسان تيانا، نيسان قشقايي، نيسان ماكسيما و سوزوكي كيزاشي مورد استفاده قرار داد.

ويژگي محصول:

آسيب كم تر به ديسك ترمز

جلوگيري از آلودگي محيط زيست

افزايش ايمني خودرو

تكنولوژي ساخت پيشرفته و مدرن

بدون استفاده از آزبست

لنت ترمز جلو نيسان و سوزوكي آيسر
برچسب: لنت ترمز جلو نيسان و سوزوكي آيسر، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۹:۲۲ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع:

ويژگي هاي لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ آيسر

لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ آيسر جزو لنت هاي توليدي جديد و استاندارد شركت آيسر مي‌باشد. امروزه خودرو هاي جديد مجهز به ترمزهاي ديسكي هستند كه معمولا ترمز هاي ديسكي در چرخ هاي جلو و ترمز هاي كاسه اي يا كفشكي در چرخ هاي عقب مورد استفاده قرار مي‌گيرد. در ترمز هاي ديسكي لنت ها از قسمت خارجي ديسك فشرده مي‌شوند و باعث متوقف كردن چرخ مي‌گردند. ترمزهاي ديسكي به يك ديسك ترمز و دو لنت ترمز مجهز مي‌باشند به اين صورت كه وقتي پدال ترمز فشرده مي‌شود، روغن ترمز با فشاري كه توسط بوستر ترمز ايجاد مي‌شود، از طريق سيلندر اصلي وارد كاليپر شده كه با فشاري كه پيستون ترمز وارد مي‌كند سبب درگيري لنت ترمز با ديسك مي‌شود كه به وسيله اين فرآيند بين لنت و ديسك ترمز اصطكاك ايجاد شده و در نتيجه خودرو متوقف مي‌گردد. لنت ترمز ديسكي جزو بهترين سيستم هاي ترمز تاكنون به حساب مي رود.ترمز هاي ديسكي در متوقف كردن انواع اتومبيل هاي سواري ، قطار ها و جت ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد.توقف بهتر و سريع تر ،عدم تاثير پذيري از آب و جلوگيري از كثيف شدن از ويژگي هاي اين سيستم ترمزي مي‌باشد.اجزاي اصلي اين سيستم ديسكي شامل لنت ترمز، روتور، نگهدارنده  و محافظ نگهدارنده مي باشد.

خودروي مناسب:

لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ آيسر را مي‌توان در خودروهاي نيسان پيكاپ تك كابين و دو كابين مورد استفاده قرار داد.

ويژگي محصول:

عملكردي سريع

استفاده از آخرين متدهاي توليد لنت ترمز

عدم استفاده از آزبست

جلوگيري از ايجاد هر گونه آلودگي بر روي سطح لنت

لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ آيسر
برچسب: لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ آيسر، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۵:۲۶ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع:

ويژگي هاي لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ هاي كيو

لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ هاي كيو با عملكردي منحصر به فرد از جمله محصولات شركت هاي كيو كره جنوبي مي‌باشد. لنت ترمز يكي از قطعات مصرفي مهم در خودرو به شمار مي‌رود.خيلي از تصادفات جاده اي ناشي از عملكرد ضعيف سيستم ترمز است كه در سرعت هاي بالا و به دليل عدم كنترل راننده باعث بروز خسارت هاي جبران ناپذير مي‌گردد. لنت هاي ترمز ديسكي با طراحي جديد و عملكردي فوق العاده باعث توقف هر چه بهتر خودرو در كم ترين زمان ممكن مي‌گردند. لنت هاي ترمز ديسكي به گونه اي طراحي شده اند كه بار فشار دادن پدال ترمز، روغن به كمك خلا ايجاد شده توسط بوستر به سمت كاليپر نصب شده بر روي ديسك مي‌رود و فشار ايجاد شده درون كاليپر به لنت ترمز وارد مي‌شود و باعث ايجاد اصطكاك بر روي سطح ديسك شده و خودرو متوقف مي‌گردد. لنت هاي ترمز ديسكي غالبا در چرخ هاي جلو استفاده مي‌شود هر چند خودروسازهاي امروزي از ترمز ديسكي در هر چهار چرخ استفاده مي‌كنند.

خودروي مناسب:

لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ هاي كيو را مي‌توان در خودروهاي نيسان پيكاپ با گيربكس هاي اتوماتيك و دستي مورد استفاده قرار داد.

ويژگي محصول:

عملكردي سريع

جلوگيري از آسيب رسيدن به ديسك ترمز

عدم استفاده از آزبست

لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ هاي كيو
برچسب: لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ هاي كيو، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۰:۵۱ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع:

ويژگي هاي لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ يس كيو

لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ يس كيو از سري محصولات شركت يس كيو كره جنوبي مي‌باشد. يكي از بخش هاي مهم سيستم ترمز لنت مي‌باشد كه با به وجود آوردن اصطكاك با ديسك چرخ باعث توقف خودرو مي‌گردد در حقيقت لنت ترمز انرژي جنبشي چرخ ها را به وسيله اصطكاك به انرژي حرارتي تبديل مي‌كند. در اين سيستم، فشار روغن باعث مي شود تا پيستون متصل به كاليپر، لنت هاي ترمز را از دو طرف به ديسك چرخ فشار دهد. در اثر اصطكاك بين لنت ترمز و ديسك، سرعت چرخش چرخ كاهش مي يابد تا نهايتا چرخ از حركت بازايستد. در اغلب خودروها ترمز ديسكي در چرخ هاي جلو و ترمز كفشكي در چرخ هاي عقب نصب مي‌شود. سيستم ترمزهاي ديسكي به گونه اي طراحي شده اند كه از لنت ترمز در برابر آلودگي هاي جاده اي و گرد و غبار محافظت مي‌كند. 

خودروي مناسب:

لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ يس كيو را مي‌توان در خودروهاي نيسان پيكاپ با گيربكس اتوماتيك و دستي مورد استفاده قرار داد.

ويژگي محصول:

بدون تاثيرپذيري از آب

عدم استفاده از آزبست

مناسب براي ترمزهاي ديسكي

جلوگيري از آسيب رسيدن به ديسك ترمز

لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ يس كيو
برچسب: لنت ترمز جلو نيسان پيكاپ يس كيو، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۵۰:۱۶ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع:

ويژگي هاي لنت ترمز جلو هيونداي I20 آيسر

لنت ترمز جلو هيونداي I20 آيسر جزو لنت هاي توليدي جديد و استاندارد شركت آيسر مي‌باشد. يكي از بخش هاي مهم سيستم ترمز لنت مي‌باشد كه با به وجود آوردن اصطكاك با ديسك چرخ باعث توقف خودرو مي‌گردد در حقيقت لنت ترمز انرژي جنبشي چرخ ها را به وسيله اصطكاك به انرژي حرارتي تبديل مي‌كند. در اين سيستم، فشار روغن باعث مي شود تا پيستون متصل به كاليپر، لنت هاي ترمز را از دو طرف به ديسك چرخ فشار دهد. در اثر اصطكاك بين لنت ترمز و ديسك، سرعت چرخش چرخ كاهش مي يابد تا نهايتا چرخ از حركت بازايستد. در اغلب خودروها ترمز ديسكي در چرخ هاي جلو و ترمز كفشكي در چرخ هاي عقب نصب مي‌شود. سيستم ترمزهاي ديسكي به گونه اي طراحي شده اند كه از لنت ترمز در برابر آلودگي هاي جاده اي و گرد و غبار محافظت مي‌كند. لنت ترمز ديسكي جزو بهترين سيستم هاي ترمز تاكنون به حساب مي‌رود. ترمزهاي ديسكي در متوقف كردن انواع اتومبيل هاي سواري ، قطار ها و جت ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد.توقف بهتر و سريع تر، عدم استفاده از آزبست و جلوگيري از كثيف شدن از مزاياي اين سيستم ترمزي مي‌باشد.

لنت ترمز جلو هيونداي I20 آيسر

برچسب: لنت ترمز جلو هيونداي I20 آيسر، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۱۹:۵۷ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع:

ويژگي هاي لنت ترمز جلو هيونداي I30 آيسر

لنت ترمز جلو هيونداي I30 آيسر جزو لنت هاي توليدي جديد و استاندارد شركت آيسر مي‌باشد. در ترمز ديسكي به جاي كاسه ترمز از يك ديسك چرخان و به جاي كفشك هاي خميده از يك جفت كفشك مسطح به نام لنت ترمز استفاده مي‌شود. در هنگام ترمز گرفتن اين لنت ها به ديسك در حال چرخش فشرده مي‌شوند. همچنين اين لنت ها به يك سيلندر و پيستون متصل هستند. به محض فشردن پدال ترمز فشار روغن پشت هر پيستون ، آن را به طرف بيرون مي‌راند در نتيجه لنت ها به ديسك فشار مي‌آورند. در اثر تماس لنت ها با ديسك سرعت چرخش ديسك و چرخ كاهش مي‌يابد و خودرو متوقف مي‌گردد. استفاده ار لنت ترمز هاي ديسكي در خودروها باعث افزايش ايمني سرنشينان و راننده مي‌شود. عدم استفاده از آزبست و همچنين كيفيت بالاي مواد اوليه از مزاياي استفاده از لنت ترمز جلو هيونداي I30 آيسر مي‌باشد.

لنت ترمز جلو هيونداي I30 آيسر

برچسب: لنت ترمز جلو هيونداي I30 آيسر، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۵۴:۴۷ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع:

ويژگي هاي لنت ترمز جلو هيونداي I30 هاي كيو شماره فني SP1240

لنت ترمز جلو هيونداي I30 هاي كيو با كيفيت ساخت بالا از سري لنت ترمز هاي استاندارد شركت هاي كيو مي‌باشد. در ترمزهاي ديسكي به جاي كاسه ترمز از يك ديسك چرخان و به جاي كفشك هاي خميده از يك جفت كفشك مسطح به نام لنت ترمز استفاده مي‌شود. در هنگام ترمز گرفتن اين لنت ها به ديسك در حال چرخش فشرده مي‌شوند. همچنين اين لنت ها به يك سيلندر و پيستون متصل هستند. به محض فشردن پدال ترمز فشار روغن پشت هر پيستون ، آن را به طرف بيرون مي‌راند در نتيجه لنت ها به ديسك فشار مي‌آورند. در اثر تماس لنت ها با ديسك سرعت چرخش ديسك و چرخ كاهش مي‌يابد و خودرو متوقف مي‌گردد. استفاده ار لنت ترمز هاي ديسكي در خودروها باعث افزايش ايمني سرنشينان و راننده مي‌شود. لازم به ذكر است اين محصول عاري از هرگونه مواد سرطان زاي آزبست مي‌باشد.


لنت ترمز جلو هيونداي I30 هاي كيو
برچسب: لنت ترمز جلو هيونداي I30 هاي كيو، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۵۲:۰۲ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع:

ويژگي هاي لنت ترمز جلو هيونداي I30 يس كيو

قطعه لنت ترمز جلو هيونداي I30 يس كيو از محصولاتي توليدي يس كيو ( YES-Q ) مي باشد كه توسط فروشگاه اينترنتي نيلاكا به صورت فروش آنلاين ارائه مي گردد شما مي توانيد با خريد آنلاين اين كالا ضمن اطمينان از اصالت گارانتي شده كالا توسط نيلاكا از يك خريد سريع و با قيمت مناسب بهره مند گرديد. در قسمت خودروهاي مرتبط مي توانيد خودروهاي مرتبط با اين محصول را به دقت بررسي و از انطباق كالاي لنت ترمز جلو هيونداي I30 يس كيو با خودروي خود اطمينان حاصل فرماييد اين كالا مناسب براي خودروهاي هيونداي I30 مي باشد
لنت ترمز جلو هيونداي I30 يس كيو

برچسب: لنت ترمز جلو هيونداي I30 يس كيو، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۴۱:۳۲ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع:

ويژگي هاي لنت ترمز جلو هيونداي آزرا هاي كيو

لنت ترمز جلو هيونداي آزرا هاي كيو با كيفيت ساخت بالا از سري لنت ترمز هاي استاندارد شركت هاي كيو مي‌باشد. در ترمزهاي ديسكي به جاي كاسه ترمز از يك ديسك چرخان و به جاي كفشك هاي خميده از يك جفت كفشك مسطح به نام لنت ترمز استفاده مي‌شود. در هنگام ترمز گرفتن اين لنت ها به ديسك در حال چرخش فشرده مي‌شوند. همچنين اين لنت ها به يك سيلندر و پيستون متصل هستند. به محض فشردن پدال ترمز فشار روغن پشت هر پيستون ، آن را به طرف بيرون مي‌راند در نتيجه لنت ها به ديسك فشار مي‌آورند. در اثر تماس لنت ها با ديسك سرعت چرخش ديسك و چرخ كاهش مي‌يابد و خودرو متوقف مي‌گردد. استفاده ار لنت ترمز هاي ديسكي در خودروها باعث افزايش ايمني سرنشينان و راننده مي‌شود. لازم به ذكر است اين محصول عاري از هرگونه مواد سرطان زاي آزبست مي‌باشد.

لنت ترمز جلو هيونداي آزرا هاي كيو

برچسب: لنت ترمز جلو هيونداي آزرا هاي كيو، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۳۶:۲۹ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع:

ويژگي هاي لنت ترمز جلو هيونداي آزرا يس كيو شماره فني ASM015090102

لنت ترمز جلو هيونداي آزرا يس كيو را مي‌توان در خودروهاي هيونداي آزرا فول و نيمه فول مورد استفاده قرار داد.

ويژگي محصول:

بدون تاثيرپذيري از آب

عدم استفاده از آزبست

مناسب براي ترمزهاي ديسكي

جلوگيري از آسيب رسيدن به ديسك ترمز

معرفي توليدكننده:

شركت ES  با نام هاي تجاري YES-Q و HERCLON  در سال 1997 در كره جنوبي تاسيس شده است، اين شركت تحقيقات ويژه اي براي توليد سيستم هاي ترمز قدرتمند و ساخت قطعات ترمز انجام داده است. همچنين به طور گسترده در توسعه فناوري توليد اصطكاك در سيستم ترمز نيز به نتايج خوبي رسيده است. شركت يس كيو (YES-Q) به عنوان يك توزيع كننده بزرگ قطعات سيستم ترمز در داخل و خارج كشور كره جنوبي، نقش مهمي در بازار قطعات خودرو در دنيا را به خود اختصاص داده است. راه اندازي خطوط توليد كاملا كامپيوتري و پيشرفته و استفاده از نيروي انساني متخصص، شركت (YES-Q) را قادر به توليد انواع سيستم هاي ترمز پيشرفته و نوآورانه با ضريب ايمني بالا كرده است. تمام محصولات (YES-Q) داراي گواهينامه ISO9001 و ECE-R90 از انجمن TUV و AMECA نيز مي‌باشند.

لنت ترمز جلو هيونداي آزرا يس كيو
برچسب: لنت ترمز جلو هيونداي آزرا يس كيو، لنت ترمز، خريد لنت ترمز، قيمت لنت ترمز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۳۲:۰۳ توسط:نيلاكا ياران پارس موضوع: